Sıkça Sorulan Sorular

Manav Programına hangi teraziler uyumludur?

Bilgisayar bağlantısı olan bütün teraziler uyumludur, terazinizde bilgisayar bağlantısı yoksa ortalama 50 TL ödeyerek taktırabilirsiniz.

Yeni terazi almak zorundamıyım?

Hayır, yeni terazi almanıza gerek yok. Mevcut terazinizde bilgisayar bağlantısı varsa terazinizi değiştimeden kullanmaya bağlayabilirsiniz, terazinizde bilgisayar bağlantısı yoksa ortalama 50 TL ödeyerek taktırabilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl tanımlayabilirim?

Ürün Tanımları bölümünden ürünlerinizi tanımlayabilirsiniz. Manavlarda satılan genel ürünler programda hazır olarak tanımlanmıştır, farklı bir ürününüz varsa ürün tanımları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Ürün resimlerini değiştirebilirmiyim?

Genel olarak satıan ürünler programa resimleriyle eklenmiştir. İsterseniz herhangi bir ürünün resmini ürün tanımları bölümünden değiştirebilirsiniz.

Ürün fiyatlarını değiştirebilirmiyim?

Evet istediğiniz zaman ürün tanımları bölümünden ürünlerin fiyatlarını değiştirebilirsiniz, ayrıca satış esnasında sadece o müşteriye özel farklı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. Bir ürüne 5 farklı fiyat tanımlayabilir istediğiniz müşterilere farklı fiyat uygulayabilirsiniz.

Yazıcı almak zorundamıyım?

Hayır, yazıcı olmadan da programı kullanabilirsiniz. Yazıcı sadece alışveriş listesini yazdırıp müşterinize verebilmeniz için kullanılmaktadır.

Nasıl destek alabilirim?

İletişim Bilgilerimiz:

Programın yıllık bir ödemesi varmıdır?

Yıllık bir ödeme yoktur. Telefon ve E-Mail desteği ücretsizdir.

Alış faturalarımı girebilirmiyim, Elimdeki stok miktarlarını görebilirmiyim?

Alış faturalarınızı girebilirsiniz ve toptancılarınızın hesaplarını tutabilirsiniz.

Masraflarımı, ödemelerimi, personel maaşlarımı girebilirmiyim?

Masraflarınızı, ödemelerinizi, personel ve toptancı ödemelerini girebilirsiniz.